اثر طب سوزنی و امبدینگ نخ روی چاقی

اثر طب سوزنی و امبدینگ نخ روی چاقی

یکی از درمان های موثر در چاقی استفاده از طب سوزنی به منظور کاهش اشتها و تنظیم سوخت و ساز بدن می باشد.که در صورت گرفتن رژیم های متعدد بیماران علاوه بر خستگی و ناامیدی چون متابولیسم و سوخت ساز بدن تنظیم نمی شود بعد از گرفتن رژیم مجددا اضافه وزن پیدا می کنند.

ولی با روش طب سوزنی به علت تعادل در میران جذب و دفع و تنظیم غدد و گوارش بیمار چنانچه به وزن ایده آل که به وسیله پزشک در جلسه اول تعیین می شود می رسد و در نتیجه به علت کاهش حجم معده و تنظیم جذب و دفع بعد از رسیدن به وزن ایده آل مجددا دچار چاقی نخواهد شد. و این به شرطی ایجاد می شود که بیمار با پشتکار فراوان هفته 3 روز برای طب سوزنی مراجعه مایید.

ضمنا به منظور کاهش سایز و کاهش سلولیت ها که همان چربی های نهفته می باشند که در ناحیه شکم ، ران یا، پشت ساق پا ، ناحیه بازو و گوردها یا ناحیه پشت کمر و در ناحیه باسن می باشد این سلولیت ها به وسیله کاشت نخ که در اصطلاح امبدینگ می باشد و هر 20 روز روی منطقه مورد نظر انجام می شود می تواند به علت دفع چربی ها از سیستم لنفاوی باعٍث کاهش سایز و کم شدن این چربی های نهفته شده و بیمار را به وزن ایده آل و  مناسب برساند .

درباره‌ی modir

حتما ببینید

بیماری نوروپاتی و درمان آن

بیماری نوروپاتی و درمان آن   طب سوزنی | کلینیک طب سوزنی | دکتر فرهاد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Call Now Button