کارگاه کمر درد و رفع درد سیاتیک

کارگاه کمر درد و رفع درد سیاتیک

کارگاه کمردرد و رفع دردهای عصب سیاتیک توسط دکتر فرهاد صبری و موافقت انجمن علمی طب سوزنی کشور در تاریخ جمعه ۲۰ مرداد ماه در ۲ قسمت تئوری و عملی برگزار می گردد .

نوبت صبح از ساعت  ۹ الی ۱۲ به منطور اشنایی با آناتومی – اتیولوزی و علل بیماری کمر درداز نطر طب غربی و طب شرقی بیان می گردد و در مورد انواع کمر دردها از نطر سندروم های علم چینی و آشنایی با نقاط طب سوزنی جهت درمان و استفاده از الکترو اکو پانکچر و کاپینگ برای رفع درد و درمان و همچنین استفاده از نقاط گوشی برای درمان و روش های نوین استفاده از یک نقطه واحد برای رفع درد و اسپاسم و استفاده از ۳ نقطه درمانی و همچنین روش نا تروپاتی و آتش زدن سوزن برای رفع درد و اسپاسم توضیحات تئوری داده میشود.

و بعد از صرف ناهار و نماز بعد از ظهر از ساعت ۱۴ تا ۱۷ کلاس آموزش عملی انجام می شود و و در پایان کارگاه به پزشکان شرکت کننده گواهی از طرف انجمن علمی طب سوزنی کشور اهدا خواهد شد که این پزشکان پس از پایان کلاس می توانند آن را دریافت نمایند .

شرایط ثبت نام شرکت در کارگاه :

پزشک باشند – علاقه مند به آموزش طب سوزنی باشند . واریز مبلغ هشتصد هزار تومان بحساب کارت پارسیان شماره :۵۱۰۰-۵۷۱۰-۰۶۱۰-۶۲۲۱

بنام دکتر فرهاد صبری و فرستادن تصویر فیش و کارت نطام پزشکی خود از طریق تلگرام اینجانب . محل کارگاه با توجه به ظرفیت کلاس به اطلاع پزشک ثبت نام شده رسیده می شود . لطفا شماره تماس خود را هم برای من بفرستید . و روز شرکت در کارگاه اصل فیش واریزی را به همراه خود بیاورید .در خاتمه امیدوارم این کلاس برای بالا بردن دانش طب سوزنی در کشور مفید باشد .

با تشکر دکتر فرهاد صبری – دبیر علمی انجمن طب سوزنی کشور

درباره‌ی modir

حتما ببینید

آموزش طب سوزنی توسط دکتر فرهاد صبری

آموزش طب سوزنی توسط دکتر فرهاد صبری حتما مطالعه کنیددرمان چاقی با کاشت نخPowered by Inline …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Call Now Button